Aquatic 25T

Doskonałe właściwości nautyczne i sportowe zacięcie połączone z przestronną i wygodną kabiną. Oto jednostka spełniająca oczekiwania żeglarzy ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i dynamiczną żeglugę po słodkowodnych akwenach.

Aquatic 25T to nowa propozycja w sektorze jachtów o długości 7.49 m. Zaprojektowano go z myślą o żeglarzach lubiących przestrzenne jednostki o sportowym charakterze.

Jacht w wersji Standard posiada przemyślane zagospodarowanie kokpitu i pokładu, wygodne koje w rufie, dziobie i mesie oraz duże okna zapewniające optymalną ilość światła dziennego. Wysoka koja rufową to idealna przestrzeń do wypoczynku i umiejscowienie rzeczy osobistych, dodatkowa przestrzeń w mesie pozwala na relaks członków załogi.

Aquatic 25T Premium posiada wiele funkcjonalnych jaskółek i szafek, w których zmieszczą się wszystkie bagaże użytkowników jachtu. W kambuzie zamontowano zlew, kuchenkę a także lodówkę, do której uczestnicy rejsu schowają wszystkie najpotrzebniejsze produkty.

Dla zapewnienia wygody rejsu, wersja premium została wyposażona w ogrzewanie, telewizor i system głośników połączonych z radiem. Na zewnątrz zamontowano nowoczesny system nawigacji, prysznic na rufie oraz najwyższej jakości okucia i kabestany.

Niezależnie od standardu wykończenia, każda jednostka posiada oddzielną kabinę łazienkową z toaletą chemiczną, umywalką i przestrzenią na rozlokowanie żeglarskiego sprzętu. W jednostce zamontowano energooszczędne żarówki typu LED, które doskonale doświetlają kabinę po zapadnięciu zmroku.

Skrajne zanurzenie jachtu na poziomie 0,33 m pozwala na cumowanie przy nawet trudno dostępnym brzegu. Bezpieczeństwo jachtu zostało potwierdzone certyfikatem CE, wydanym przez Polski Rejestr Statków.

Połączenie oczekiwań pasjonatów żeglarstwa i żeglarzy amatorów było celem, jaki postawili sobie konstruktorzy jachtu Aquatic 25T. Scalając bezpieczeństwo, wygodę i doskonałe właściwości nautyczne stworzyli jednostkę dla osób kochających wiatr i wodę.

Podstawowe dane techniczne

Długość całkowita 8,20 m
Długość kadłuba 7,49 m
Szerokość maks. 2,88 m
Pow. żagli maks. 29,5 m2
Zanurzenie 0,33/ 1,4 m
Masa 2200 kg
Balast wewnętrzny 500 kg
Miecz 80 kg
Wysokość w kabinie 1,85 m
Załoga 6-8 osób
Silnik przyczepny min. 6 KM
Katagoria CE C/B
Projekt Jerzy Pieśniewski (JWP-Design)
Stocznia Aquatic Yachts
aquaticAquatic 25T